Через коронавірус померла теща Петра Порошенка

Сьогодні (10 листопада) від коронавірусу померла теща експрезидента України Петра Порошенка Людмила Переведенцева.

«Коли йдуть у засвіти батьки, ми перестаємо бути дітьми.Цього року ми з Мариною осиротіли. У червні пішов мій тато. Потім у серпні — тато Марини. Сьогодні перестало битися серце Марининої мами. Вічна їй пам’ять…Дорогі наші батьки, молимо Бога за ваш спокій у Царстві Небесному, а нам хай дасть сил подолати невимовний біль розставання», — написав Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Як інформує «ТСН», позитивний тест на COVID-19 сам Порошенко отримав 29 вересня. Тоді нардеп повідомив, що через недугу він призупиняє передвиборчі поїздки регіонами і буде лікуватися вдома.

Він захворів разом зі своєю донькою і лікувався в одній з київських лікарень. У Порошенка виявили двостороннє запалення легень.

Вже 13 жовтня п’ятий президент України і лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко повідомив, що отримав негативний результат тесту на COVID-19, тому вже повертається до роботи.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: