Через підозру в половини вчителів COVID-19 на карантин закрили школу №5 у Житомирі

COVID-19

Вчора, 30 вересня 2020 року, одну з житомирських шкіл закрили на карантин, оскільки 50% педагогів захворіли і нині знаходяться на лікарняному. Симптоми в усіх вчителів схожі.

ПЛР-діагностика підтвердила COVID-19 у трьох педагогів цього навчального закладу.

Решта ж вчителів звертаються до медиків, аби отримати направлення на діагностику, аби виявити чи не заразилися й вони коронавірусом.

Світлана Ковтуненко, котра є заступницею очільника департаменту освіти Житомирської міської ради. Вона зазначає, що діти хворіють все ж менше, порівняно з їх педагогами. За словами пані Світлани, на лікарняний пішли 30 вчителів. Варто зауважити, що нині не всі медичні заклади відправляють людей, що захворіли, аби ті пройшли діагностику методом ПЛР-тестування і виявили, чи є ж в них коронавірус.

Загальна слабкість, підвищена температура – ці та інші схожі симптоми схожі практично в усіх вчителів, які захворіли. Але ж без ПЛР-тестування, як відмітила Ковтуненко, неможна точно встановити, що ж саме за захворювання у педагогів.

Тридцять вчителів у навчальному закладі вже вчора, 30 вересня 2020 року, були відсутні. А це, між іншим, половина з усього педагогічного колективу школи. Зрозуміло ж, що за таких умов не вдасться повноцінно проводити заняття з учнями.

Ті ж педагоги п’ятої школи, котрі нині не на лікарняному, й будуть продовжувати навчати дітей віддалено, завдяки онлайн-заняттям.

за матеріалами suspilne.media

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: