Через спеку усім підрозділам Луцькради рекомендують змінити графік роботи

Через високу температуру повітря, у понад 33° С, структурним підрозділам Луцької міської ради рекомендували змінити графік роботи, – розповів Суспільному заступник начальник управління інформаційної політики Олександр Олішевський.

Розпорядження про це підписав Луцький міський голова.

Наразі до рекомендацій прислухалися у луцькому центрі надання адміністративних послуг, департаменті соціальної політики та управлінні соцслужб для сім’ї, дітей та молоді. Ці структурні підрозділи запровадили зміни у графіку на 15 та 16 липня.

Суспільне побувало у Центрі надання адмінпослуг. Там вирішили: розпочинатимуть роботу не з 8:00 ранку, а з 7:30. Прийом відвідувачів 16 липня триватиме лише до 15:00.

Зі слів директорки ЦНАПу Лариси Карп’як, за вісім років роботи установа вперше змінила графік роботи через спеку.

У Луцьку спека триматиметься до кінця тижня, — розповів Суспільному начальник обласного центру з гідрометеорології Ростислав Бондарчук. 15 червня повітря в області місцями прогріється до + 36° С, 16 липня на вулиці буде + 36° С.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: