Чергова партія допомоги від українців з Канади: Житомирщина отримала ще 100 продуктових наборів

3 липня Житомирська область отримала чергову партію гуманітарної допомоги від української діаспори в Канаді – ще 100 продуктових та гігієнічних наборів, які спрямовуються для підтримки багатодітних сімей.

Переважно такі набори передаються до родин, в яких до карантину діти навчалися в інтернатних закладах. Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОДА.

Зустрічали вантажівку з гуманітарними пакунками голова ОДА Віталій Бунечко та заступник голови ОДА Віктор Градівський.

«Дякуємо за підтримку канадським партнерам у непростий час. Така взаємодопомога дуже важлива та потрібна», – наголосив Віталій Бунечко.

Гуманітарна допомога надається в рамках проєкту «Допомога дітям України», який стартував із Житомирської області на початку червня. Перші 150 гуманітарних пакунків передали родинам з м. Бердичева, Житомирського, Черняхівського, Коростишівського, Коростенського та Любарського районів.

Нагадаємо, що у зв’язку з пандемією коронавірусу деякі сім’ї в області потребують підтримки та допомоги. Особливо ті, до яких повернулися діти із інтернатних установ. Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба особисто звернувся до української діаспори в Канаді з проханням підтримати у час карантину кризові родини. Так започаткували програму «Допомога дітям України» за підтримки Конгресу українців Канади, Канадсько-Української фундації, Help Us Help та міжнародної корпорації Meest Express для забезпечення українських сімей продуктовими та гігієнічними наборами.

У Житомирському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді зазначають, що реалізація цієї програми має довготривалий характер. Головна мета – підтримати родини, до яких під час карантину діти повернулися з інтернатних закладів.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: