Чергова партія нових тролейбусів у Житомирі – на ТТУ їх уже 16

СУСПІЛЬСТВО

До міста приїхали нові тролейбуси — на КП «Житомирське тролейбусне-трамвайне управління» їх уже 16. Нові одиниці електротранспорту вже пройшли обкатку та сьогодні, 11 вересня, вийшли на міські маршрути.

Заступник міського голови Олександр Шевчук каже: додаткові одиниці техніки рівномірно розподілили між маршрутами, і сьогодні, о 5:30 годині ранку, тролейбуси вийшли на лінії.

«Оскільки в нас закрита вулиця Велика Бердичівська,наразі виникають проблеми з виїздом з деяких районів, як-от:Крошня та мікрорайон Польова. Тому завтра вмікрорайон Крошнязапустять додаткові 4 одиниці електротранспорту, наПольову — 2 одиниці… Прошу пільговиків утриматись від поїздок у міському транспортізранку в години пік і дати можливість учням доїхати до шкіл та працюючим людям – до роботи. На сьогодні карантинні заходи не відмінені», -прокоментував ситуаціюОлександр Шевчук щодо проблемного виїзду з деяких районів міста.

Нагадаємо, що попередня партія тролейбусів надійшла в житомирське ТТУ у серпні. Загальна кількість нових одиниць техніки білоруського виробництва «Белкоммунмаш», які надійдуть у місто до кінця року, — 50. Новий електротранспорт комфортний, безпечний, зручний для маломобільних груп населення та простий в експлуатації. Вартість одного тролейбуса – 187 800 євро.

Джерело: пресслужба Житомирської міської ради

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: