Чернігівська область вийшла з «червоної зони» коронавірусу

Кількість тестувань на COVID-19 у Чернігівській області зросла. Це дозволило вийти зі списку регіонів, у яких не можна послаблювати карантин.

Відповідно до свіжих даних Міністерства охорони здоров’я, Чернігівська область більше не в червоній зоні. Від учора кількість проведених тестувань на коронавірус в регіоні зросла і перевищила граничну норму – не менше 24 тестів на 100 тисяч населення.

Довгий час цей показник був меншим, тож пом’якшувати карантинні заходи не можна було. Тепер, станом на 24 липня, маємо цифру у 26,33.

За іншими трьома критеріями (завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 та динаміка зростання випадків) Чернігівщина не перевищувала нормативи.

Збільшення кількості тестувань стало можливим через те, що днями Чернігівська міська лікарня № 2 пройшла атестацію і отримала право проводити тести на COVID-19. До цього в області працювало лише дві сертифіковані лабораторії.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: