«Червоні» зони повернулися на Рівненщину: новий розподіл та нові правила

Фото ілюстративне

Згідно сьогоднішнього рішення комісії з ТЕБ та НЗ, через велику кількість захворювань 5 територіальних одиниць Рівненщини потрапили до «червоної» зони. Це знову Дубно, Вараш, знову Острог, Здолбунівський та Костопільський райони.

Робиться це задля того, аби зменшити кількість хворих на коронавірус в цих регіонах. Тож тепер у цих містах та районах не будуть працювати школи, дитячі садки, училища. Дозволена робота лише спецшколам. Бари, кафе, ресторани та торгово-розважальні заклади теж зачиняють. Робота спеціальних та реабілітаційних закладів теж під забороною, окрім тих, що надають послуги екстрено, центрів бездомних, тощо.

Щодо громадського транспорту — посадка та висадка пасажирів дозволена. Заклади побутового обслуговування також будуть працювати.

До «помаранчевої» зони віднесено усі інші райони області, у тому числі й місто Рівне.

Нагадаємо, що 13 жовтня на засіданні Кабміну внесли зміни до Постанови, котра регламентує умови карантину на території України. Зокрема, було внесено додаткові зміни до критеріїв відповідності «червоному» рівню епідемічної небезпеки. За новими правилами, райони можуть потрапити на «червоний рівень» за показником інцидентності. Це показник щодо захворюваності на 100 тисяч населення за останні 14 днів. Він змінений і зараз встановлений на рівні 320 на 100 тисяч населення.

Додамо, що з 15 жовтня в Україні школярі йдуть на вимушені осінні канікули.

Більше читайте: Як триватиме навчання у школах Рівненщини?

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: