Четверо людей померли через коронавірус за минулу добу на Тернопільщині

Як повідомляє ДУ «Тернопільський лабораторний центр МОЗ України», за минулу добу на Тернопільщині зафіксовано 118 нових випадків COVID-19.

Цей показник дещо знизився у порівнянні з попередньою добою, коли було зафіксовано 153 нових випадки. Проте, зменшилася і кількість проведених ПЛР-тестів. За минулу добу їх було зроблено лише 555, що на 224 тести менше, ніж у попередній період, тож про спад пандемії на Тернопільщині наразі рано говорити.

На жаль, четверо мешканців Тернопільщини померли через ускладнення від коронавірусу: 61-річний чоловік із с. Олесине, Тернопільського району; 63-річна жінка з Тернополя; 63-річний чоловік з м. Збараж; 84-річний чоловік з м. Чортків.

Найбільше нових випадків COVID-19 за минулу добу на Тернопільщині зафіксували у Тернопільському районі — 56 хворих (з них 26 із Тернопільської міської ОТГ), не надто поступається по кількості нових випадків захворювання Чортківський район — там їх 43, найменше нових випадків коронавірусу у Кременецькому районі — 19. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: