Четверту добу під землею протестують гірники: їхні дружини перекрили трасу на Львівщині, — ВІДЕО

Фото: Михайло Волинець

Із 28 серпня на Львівщині гірники шахта «Надія» перебувають під землею. 28 працівників підприємства таким чином протестують. Акція триває уже четвертий день.

Як повідомив голова профспілки гірників України Михайло Волинець у фейсбуці, у ніч на 1 вересня одного з протестувальників підняли на поверхню через погіршення стану здоров’я. Решта гірників залишаються під землею і відстоюють свої права. Шахтарям від березня не виплачують зароблені кошти.

За словами Михайла Волинця, станом на 25 серпня, заборгованість по зарплатах гірникам сягає 61,54 мільйонів гривень. Працівники шахти «Надія» на Львівщині обіцяють протестувати, поки їм не виплатять усі кошти. «Офіційної реакції влади на шахтарський протест, як і пропозицій щодо подальшого вирішення питання досі немає», — додав голова профспілки.

29 серпня на територію підприємства прибув заступник міністра енергетики Олександр Зорін, який спілкувався із гірниками на поверхні. Він також відвідав шахту, але працівники «Надії» погрожували його взяти у заручники. Напередодні розпочався підземний протест гірників, які у День шахтаря вирішили не підніматися на поверхню. Спершу це було 47 працівників 3 та 4 зміни, наступного дня зранку іншу зміну не пустили в шахту. Станом на нині, у зв’язку зі станом здоров’я, велика частина гірників піднялася на поверхню, але під землею все ще перебуває 28 осіб.

Станом на 1 вересня дружини гірників шахти «Надія», їхні родичі та небайдужі місцеві жителі, на знак підтримки шахтарської підземної акції протесту, перекрили трасу на Львівщині біля селища Сопошин. Вимагають активних дій влади, рішень щодо кризової ситуації на шахті.

Читайте також: Власника автошроту у Красові засудили до позбавлення волі, — ФОТО

За матеріалами Михайла Волинця

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: