Чи курсують нічні маршрутки у Львові: інформація від АТП-1

В Україні триває адаптивний карантин, який продовжили до 31 жовтня включно. У зв’язку із цим, діє низка обмежень. Зокрема, заборони стосуються курсування громадського транспорту. 

Кореспондентка 032.ua дізналася у речниці АТП-1 Ірини Рєвунової, чи відновили курсування нічних маршруток у Львові. За її словами, вони наразі не їздять у зв’язку із карантинними обмеженнями. Щодо відновлення нічних перевезень, наразі інформації немає. Це залежатиме від епідеміологічної ситуації в Україні та у Львові зокрема.

Зазначимо, міський транспорт у Львові зараз курсує переважно до 21:00 — 22:00, у залежності від маршруту. Діє обмеження щодо перевезення кількості пасажирів у салоні маршрутних таксі, автобусів, трамваїв, тролейбусів. Воно має бути у межах кількості сидячих місць.   

Довідково. Підприємство АТП-1 створене Львівською міською радою. На підприємстві діє сім нічних маршрутів ( №7Н, №6Н, №5Н, №4Н, №3Н, №2Н, №1Н) та двадцять два загальних №40, №18, №19, № 36А, №52,№49,№45, №37, №32, №29, №28, №20, №10, №9, №6А, №5А, №47А, №2А, №1А, №16, №3А, №46. 

Нагадаємо, із 7 вересня в Україні оновини розподіл на карантинні зони. Пропонуємо дізнатися, який рівень небезпеки ввели у Львові та області та які діятимуть заборони. 

Читайте також: Альпініст підняв прапор Львова на горі у Туреччині: інтерв’ю з Романом Городечним

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: