Чи потрібно платити за томографію та рентген пацієнтам з COVID-19?

КТ і рентген із моменту початку карантинних заходів, що пов’язані із захворюванням на короавірусну інфекцію — найпопулярніші процедури. І дуже часто у соцмережах користувачі обурються високим цінам на ці методи обстеження.

Комп’ютерна томографія та рентген внесені до пакету послуг для пацієнтів з COVID-19 і мають бути безкоштовними. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу, сьогодні 12 жовтня.

«В нас комп’ютерна томографія та рентген  — це ті способи діагостування, які внесені до ковідного пакету. Якщо у вас є відповідне направлення сімейного лікаря або лікуючого лікаря, то громадянам ця послуга надається безоплатно, тобто за це сплачує держава», — розповів Степанов.

Нагадаємо, що послуги для хворих на COVID-19 повинні бути безкоштовними у тих медзакладах, які підписали  договір з Національною службою здоров’я.
Якщо ж за цю послугу у вас вимагають гроші, міністр охорони здоров’я Степанов радить залишити скаргу, зателефонувавши у контакт-центр Національної служби здоров’я України за номером 1677. Або ж ви можете залишити офіційну скаргу на сайті НСЗУ. Це можна зробити у  розділі «Громадянам».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: