Чи потрібно в Чернігові пиляти дерева: що думають містяни

Протягом останнього часу в Чернігові здійнялося одразу декілька скандалів, пов’язаних з вирубкою дерев. Так, кілька каштанів комунальники спиляли на перехресті вулиць Мстиславської та Коцюбинського, а згодом – іще кілька біля Апеляційного суду на Красній площі. За твердженнями КП «Зеленбуд», останні дерева були вже хворими і могли впасти на людей, а перші заважали ремонту дороги. Чернігівці розділилися на два табори – одні стверджували, що хворі дерева потрібно лікувати, а інші, що все ж таки варто ліквідувати, але висаджувати замість них нові.

Ми поцікавилися, що з цього приводу думають перехожі та чи потрібно, на їхній погляд, пиляти хворі дерева.

Григорій, водій:

– Якщо дерево хворе, то його треба пиляти. Воно може впасти, травмувати когось. Треба дивитися за цим постійно. Треба й тополі поприбирати, бо коли все в пуху – це ж страшне. Люди на пляж ідуть, а йти неможливо, бо очі й ніс забиті пухом. Раніше їх над дорогами садили. Але вони непотрібні, їх треба прибирати. Треба саджати гарні дерева, щоб цвіли й росли довго.

Марія, програмістка:

– Якщо дерево хворе, то треба його видаляти. Але якщо ситуація нормальна, то має бути план озеленення. Які дерева і де потрібно посадити, аби не було алергії на їхній пилок у людей, щоб вони гарними були. Якщо є план озеленення міста, то це круто. Просто пиляти здорові дерева, як про це писали нещодавно, це неправильно. Я чотири роки жила в Польщі та вісім років у Німеччині – і можу сказати: Чернігів дуже зелене місто.

Максим, інженер:

– Город у нас самый красивый, наверное, во всей Украине. И парки у нас замечательные. Работа, которая проводится в плане чистоты города, просто феноменальная. У меня вообще нет претензий в тому, как и что у нас делается. И на Валу, и на Пятницкой работы хорошие, газончики у нас аккуратные… Так и должно быть.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: