Чи змогли б ви скласти ЗНО 2020 із біології, — ТЕСТ

Фото умовне / з відкритих джерел

13 липня в Україні відбулася сесія зовнішнього незалежного оцінювання із біології у 2020 році. Цей предмет складало 74460 осіб. Явка учасників на пункти тестування у Львівській області становить 64,91%. 

Редакція 032.ua пропонує перевірити, чи пам’ятаєте ви шкільну програму. Сертифікаційна робота з біології налічує 50 завдань різних форм. Ми обрали з них 10 питань. Вам необхідно дати відповіді, а програма автоматично їх підрахує та покаже результат.

Щоб пройти тест, зачекайте кілька секунд, поки він завантажиться. Якщо у вас виникли проблеми з переглядом, спробуйте пройти тест з комп’ютера. 

Зазначимо, загалом ЗНО 2020 в Україні проведуть із 11-ти навчальних предметів. Абітурієнти вже склали тест із математики, української мови та літератури, фізики, іноземних мов, історії України, біології та географії. Останнє ЗНО відбудеться з хімії у п’ятницю, 17 липня. 

Нагадаємо, редакція 032.ua також пропонує перевірити, чи змогли би правильно відповісти на запитання із основної сесії ЗНО із математики,фізики, української мови та літератури, історії України. 

Читайте також: Чого очікувати від курсу гривні найближчим часом та що на нього впливає

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: