Чиновника з Чернігівської області звинуватили у розтраті 160 тисяч бюджетних гривень

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно заступника Менської міської ради. Його звинувачують у причетності до розтрати бюджетних коштів.

За даними слідства, посадовець уклав від імені Менської міської ради договір, відповідно до якого будівельна організація виконала частину робіт з реконструкції парку культури і відпочинку. У подальшому обвинувачений підписав акти приймання виконаних робіт та довідки про їх вартість.

При цьому стан фактично проведених будівельних робіт не відповідає обсягам та вартості, задекларованих у офіційних документах, переконані у прокуратурі.

З урахуванням зібраних у ході досудового розслідування доказів заступнику Менської міської ради інкримінують зловживання службовим становищем, службове підроблення та розтрату бюджетних коштів.

Максимальне покарання, передбачене цими статтями Кримінального кодексу, – 5 років позбавлення волі та штраф у розмірі до 12750 гривень.

Нагадаємо, що справа стосовно екс-заступника Менської міської ради, який також збвинувачується прокуратурою у розтраті бюджетних коштів, виділених на реконструкцію парку у сумі майже 140 тисяч гривень, вжерозглядається у суді.

пресслужба прокуратури Чернігівської області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: