«Чому я не хочу вертатися до СССР?»: до Дня Незалежності України влаштують поетичний вечір-дискусію

Фото з відкритих джерел

У четвер, 27 серпня, о 19:00 до Дня Незалежності України влаштують поетичний вечір–дискусію «Чому я не хочу вертатись до СССР?». Подія відбудеться у музеї «Територія терору», що на пр. Чорновола, 45г у Львові.

Як повідомили організатори події, учасниками вечора будуть: Галина Крук, Григорій Семенчук, Ірина Старовойт, Любомир Серняк, Назар Данчишин, Катерина Міхаліцина, Юлія Мусаковська. Модеруватиме подію засновниця театрального фестивалю «Кіт Ґаватовича» Єва Якубовська. Назва події є відсилкою до  однойменного памфлету Івана Багряного, у якому автор, що опинився в еміграції, описав жахи комуністичного режиму.

«Поміркуємо над тим, наскільки незалежними від привидів минулого, породжених радянською системою, є наше суспільство і кожен його представник зокрема. Наскільки радянщина відійшла в минуле і що треба, аби вона остаточно минула. Адже частина авторів, які візьмуть участь у заході, народилися в незалежній Україні, але, як не парадоксально, «совок» застали. Почитаємо тематичні поезії, поспілкуємося заради осмислення вкрай актуальної теми – поступу до справжньої Незалежності. Символічно й те, що ця подія відбудеться в день народження Івана Франка», — зауважили у музеї «Територія терору».

Відвідати поетичний вечір можна цілком безкоштовно. Але з огляду карантинних обмежень, кількість місць буде обмежена. Відтак, гостей просять попередньо зареєструватися на подію. Приходити також потрібно в масках і дотримуватися усіх вимог і правил карантину.

Читайте також: У Львові відбудеться театральний фестиваль «Кіт Ґаватовича»: коли та де

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: