Цьогоріч Житомир стикнувся з безпрецендентною водною кризою

ВОДОКАНАЛ

Перед Новим роком в Італії існує традиція викидати старі меблі на вулицю. Італійці вірять, що чим більше викинути старого, тим більше з’явиться нових надбань. Так сталося, що перед Новим роком і КП «Житомирводоканал» активно демонтує старе обладнання та отримує і встановлює нове.

У машинному залі почали встановлювати придбані цьогоріч насоси, які дозволять підприємству економити від 1️0️ до 2️0️% електроенергії на цьому об’єкті, а заощаджені кошти вкладати у інші проєкти з модернізації підприємства.

«Ми вже отримали 4️ насосні агрегати для головної каналізаційної станції Житомира. Обладнання було придбане за грантові кошти словенськогофонду СМSR. Уже в дорозі до нас трансформатори, решітки та колектори, які дозволять забезпечити безперебійне функціонування ГКНС», — зазначають в житомирському водоканалі.

Цьогоріч Житомир стикнувся з безпрецендентною водною кризою. Через маловодність річки Тетерів, яка зараз наповнена на 3️8️% віднорми, зменшивсяобсягводиуДенишівськомутаВідсічномуводосховищах.

«Ми забили на сполох і отримали допомогу зусібіч: спільно з Державним агентством водних ресурсів ми поповнили водосховища водою з розташованих вище ставків. Це дало можливість трохи виправити ситуацію і збільшити рівень води. На допомогу нам також прийшов данський фонд Пола Ду Йенсена, який спеціалізується на проблемах маловоддя. Він виділив кошти на придбання насосу, який дозволить перекачувати воду з річки і поповнювати нею водосховище. У листопаді ми отримали цей насос, зараз готуємося до його встановлення.

Замінювати старе на нове — завжди гарна ідея, особливо коли старе, отримане в спадок від Радянського Союзу, без кінця виходить з ладу і вимагає до себе великої уваги і значних енергозатрат», — резюмують в КП «Житомирводоканал» міської ради.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: