COVID-19 на Житомирщині: ще один летальний випадок та 66 нових захворювань минулої доби

COVID-19

Сьогодні, 8 вересня 2020 року, станом на ранок, на Житомирщині зафіксовано 66 нових випадків коронавірусної хвороби.

Про це інформують в обласному центрі громадського здоров’я на Житомирщині.

Загалом у регіоні активно ж хворіють на COVID-19 1579 людей. З моменту ведення досліджень та моніторингу ситуації з пандемією в Житомирській області виялено вже 3812 випадків коронавірусу. Серед цих захворілих вже 2154, на щастя, вилікувалися. На жаль, 75 маємо й летальних випадків від коронавірусної інфекції в нашому регіоні.

Вчора, 7 вересня, стало відомо про ще одну смерть, вже 75-ий летальний випадок, від COVID-19 на Житомирщині. Боровся з недугою дідусь, якому було вже 92 роки. Втім коронавірус виявився, на жаль, сильнішим і чоловік помер. В останні дні життя старенький був підключений до апарату ШВЛ.  Супутні патології 92-річного чоловіка лише ускладнили перебіг   COVID-19. Зазначимо, що проживав чоловік у селі Висока Піч Житомирського району, Житомирської області. Про це зазначається в Телеграм-каналі «Коронавірус_Житомирщина».

Варто зауважити, що в Житомирські області проведено більше 30 тисяч досліджень, відколи почали фіксувати коронавірусну хворобу в нашому регіоні. А якщо бути конкретними, то здійснили 31 659 перевірок.

За інформацією Житомирського обласного центру громадського здоров’я

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: