Даруйте чиновникам, суддям, політикам сертифікати на VIP-камери, — міністр юстиції

Міністр юстиції Дмитро Малюська у Фейсбуці написав:»Вас запросили на день народження чиновника, судді або політика? Відсьогодні Мін’юст пропонує нову послугу – ми пропонуємо подарункові сертифікати на користування послугами платних камер у українських слідчих ізоляторах!»

Придбати сертифікат можна прямо з комп’ютера або смартфону:

1) перейдіть за цим посиланням https://online.minjust.gov.ua/kvsn/

2) оберіть слідчий ізолятор

3) оберіть кількість днів ув’язнення (у днях, тижнях або місяцях) та вартість

4) сплатіть послугу

5) роздрукуйте сертифікат та квитанцію, який надійде вам на електронну пошту.

«Хоч і пост жартівливий, сама послуга — не жарт. Придбаваючи сертифікати, пам’ятайте, кошти підуть на благородну мету дотримання європейських стандартів у слідчих ізоляторах», — написав міністр.

Послуга від Мін’юсту з покупки сертифікатів на перебування у платних камерах дійсно введена. Термін дії сертифіката — 6 місяців.

«Сплата за подарунковий сертифікат з надання послуги поліпшених побутових умов та харчування особам, узятим під варту, без зазначення інформації про таку особу (знеособлено) та часу перебування під вартою (далі – «Послуга наперед»).

Аби отримати послугу у Державній установі «Полтавська установа виконання покарань (No23)» слід написати заяву на ім’я начальника Державної установи та підтвердити оплату «Послуги наперед» на рахунок UA308201720313201001201010607″, — йдеться на сайті «Он-лайн будинок юстиції».

У Полтаві вартує послуга 600 грн за добу. За місяць — 3800 грн. Найдорожче перебування в Київському ізоляторі — 2000 за добу.

Як повідомляло видання 05366, міністр юстиції Деніс Малюська відвідав СІЗО та колонію в Полтаві.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: