Дарувати радість – просто! Як в одному з міст на Житомирщині людям з особливими потребами допомагають

ДСНС

Великою проблемою по всій Україні стала адаптація людей, які мають певні вади здоров’я.

Багато з них, особливо хворі на дитячий церебральний параліч – стали підопічними Територіального центру соціального обслуговування міста Коростеня, куди вони мають змогу навідуватись, займатись на тренажерах та спілкуватись між собою, стаючи справжніми друзями. Та карантин і поширення COViD-19 на деякий час позбавили їх спілкування один з одним в стінах Центру. І ось, нарешті, 4 лютого вони знову зустрілись.

Для підопічних Центру невелику радість створили волонтери Світлана Нестеренко (майстер-перукар салону «Малібу») та реабілітолог Валерій Грабовець. Пані Світлана оновила дівчатам образ новими зачісками та стрижками, а Валерій «розворушив» хлопців вправами.

– Просто хочеться бути корисним і допомагати людям, – коментує Валерій Грабовець.

Підопічні задоволені, а батьки раді бачити своїх дітей усміхнутими. Центр став для них особливим місцем, оскільки воно, на жаль, єдине, куди люди з вадами можуть прийти і не відчувати себе «інакшими». Пані Любов Давидчук, мама 28-річного Дениса, розповідає, що за час відвідування центру її син став більш товариським і почав менше соромитись, та все ж визнає, що було б непогано, якби Центр мав психолога. Оскільки такі діти, як її син, потребують розмови та спеціальної допомоги.

Начальник територіального центру Ігор Шишук розповідає, що на новий рік у них дуже багато планів, різних активностей та подорожей для підопічних і він сподівається, що вони зможуть здійснити все задумане.

Зробити добру справу для інших – не важко. Часто це може вмотивувати та надихнути не тільки людей, яким ви допомагаєте, а й вас самих.

Джерело: Видання «Іскоростень»

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: