«Де ходити пішоходам?», — житомиряни нарікають на проблему з паркуванням у місті

СУСПІЛЬСТВО

У Житомирі гостро стоїть проблема з паркуванням автівок. Нерідкістю є, коли керманичі ставлять свої транспортні засоби як на тротуарах, так і біля них.

Наприклад, і на вулиці Покровській, і по вулиці Лятошинського можна частенько спостерігати картину, що узбіччя й тротуари бувають, немов грибами, усіяні авто. І відбувається те в різний час доби, з ранку до вечора. Очевидно, для багатьох водіїв діє негласне нахабне правило, на кшталт «Я паркуюсь де, коли та як хочу».

Житомирянка Аліна Кундіч порушила цю тему в соціальних мережах, обурюючись такою ситуацією. Багато пішоходів будуть солідарні з нею, оскільки жодної мови про те, аби лишати 2 метри для них два метри для руху, не може бути, судячи з поведінки деяких водіїв.

Ось як описала ситуацію з паркуванням авто Аліна Кундіч, додаючи до публікації світлиу, зроблену на вулиці Лятошинського:

«Простий квест. Де тут два метри для пішохода? Не заморочуйтеся. Їх немає.

Уся вул. Лятошинського, Покровська і т.д. зранку й до ночі (на тротуарах і біля них) — в автівках. Видимість для людей, безпека, комфорт дорівнює нулю! Де ходити пішоходам?

Б. Безпечний Житомир? Мені інше слово на літеру б хочеться використати.

Кількість приватного транспорту в місті росте, а заходи, щоб впорядкувати паркування і т.д. ніхто не реалізовує. Так і живемо… з надією, що все само собою «розрулиться».

Житомирянка, аби звернути хоч якось увагу правоохоронців та керівництва міста відмітила в дописі й міську раду, й представників правоохоронних органів (ред. Патрульну поліцію Житомирщини), і комісію з безпеки дорожнього руху в Житомирі.

Тема дійсно важлива й актуальна. Подібне просто не можна замовчувати, адже в питанні руху, на дорогах та з паркуванням й надалі пануватиме хаос та свавілля з боку деяких керманичів!

У коментарях під дописом Аліни Кундіч дехто порадив викликати поліцію, аби фіксувати подібні випадки, як на фото у її публікації. Вона відповіла, що вже робила це, але все було безрезультатно, оскільки правоохоронці навіть не приїхали!

«Треба розширити тротуари і тоді можна буде краще авто ставити», — зазначає в коментарі користувач Сергій Галіцький.

«З паркуванням біда по всьому Житомиру», — зазначає користувачка Viktoriya Dubovyk.

У своєму ж коментарі жінка доповнила, що місцева ж влада в інтерв’ю житомирським журналістам, зокрема, коли Вікторією особисто порушувалося свого часу це питання, обіцяла звернути увагу на нього. Зокрема, в міській раді запевняли, що відкриють проїзд через двір, аби, приміром, батьки мали змогу висадити свою дитину і нормально виїхати.

Але з плином часу, як бачимо, далі обіцянок і слів справа не почала розвиватися. А, як відомо: «Обіцянки — цяцянки». Потрібно діяти, а не говорити, бо ж проблема з паркуванням у Житомирі й до тепер так і не вирішена!

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: