Де в Чернігові можуть з’явитися майданчики для вигулу собак

З’явилися результати опитування чернігівців щодо того, де саме слід будувати два перших майданчики для вигулу собак. Про результати повідомили в управлінні ЖКГ Чернігівської міської ради.

Нагадаємо, наприкінці серпня комунальники оголосилинаміри облаштувати у Чернігові кілька огороджених майданчиків для вигулу домашніх тварин. У 2021 році має з’явитися 2 такі зони.

Тоді ж почалося голосування, як тривало приблизно місяць. Нині стали відомі його результати, відповідно до яких і визначені пріоритетні території.

П’ять з семи локацій зібрали недостатню для перемоги кількість голосів:

7. Шерстянка, зелена зона біля виходу з підземного переходу від вул. Івана Мазепи за продуктовими МАФами (земельна ділянка межує із смугою відведення залізної дороги) – 175 голосів.

6. Мікрорайон ЗАЗ ( біля заправки ОККО, на виїзді з міста) – 226 голосів.

5. Масани, зелена зона між вул. Незалежності та вул. Елеваторною (за територією католицького храму) – 295 голосів.

4. Перехрестя вулиць Київська та Гонча (з боку багатоповерхової житлової забудови) – 368 голосів.

3. Березовий гай (вздовж вулиці Кільцевої по дорозі до «Епіцентру») – 497 голосів.

Переможцями стали дві ділянки:

2. Мар’їн гай, з боку річки Стрижень (на ділянці вільній від дитячих та спортивних майданчиків та поза прибережною смугою) – 523 голоси.

1. Центр міста, в кінці бульвару по проспекту Миру, біля площі Дружби народів (перехрестя просп. Миру та вул. Русової) – 558 голосів.

Ці місцямають детально вивчитивідповідні служби щодо дотримання будівельних і санітарних норм. Після їх рекомендацій буде визначено конкретне місце облаштування вигулу на кожній території.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: