Де у Житомирі можна пройти тестування на COVID-19 та скільки це коштує?

Мешканців громади цікавить, де та як можна пройти тестування на COVID-19. Управління охорони здоров’я Житомирської міської ради інформує: вибір правильного виду дослідження варто робити зі своїм сімейним лікарем, оскільки це залежить від багатьох факторів.

Про це інформує пресслужба Житомирської міської ради.

Методом імуноферментного аналізу (ІФА) визначаються імуноглобуліни М та G (Ig M та Ig G):Наявність Ig M свідчить про те, що людина зараз хворіє на коронавірусну інфекцію. Наявність Ig G означає, що людина вже перехворіла або інфікувалася вірусом, і в неї виробився імунітет до вірусу.

Діагностика за допомогою полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) показує наявність/відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу. Тому цей метод може виявити в захворілого коронавірус в перші дні зараження. Для ПЛР-тестування здійснюється забір зразків біологічного матеріалу (слизових оболонок) з двох зон верхніх дихальних шляхів (носоглотки та ротоглотки) пацієнта. Цей метод є високотехнологічним та, відповідно, дороговартісним.

Що стосується ІФА тестів на COVID-19, то їх можливо зробити в міських закладах охорони здоров’я, а саме:

— Комунальному підприємстві «Лікарня № 1»;

— Комунальному підприємстві «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка»;

— Комунальному підприємстві «Дитяча лікарня імені В.Й.Башека».

Вартість дослідження :

Вид послугиКП «Лікарня № 1»КП «Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка»КП «Дитяча лікарня імені В.Й.Башека»
ІФА дослідження на Ig M119120125
ІФА дослідження на Ig G119120125
Забір крові з вени для дослідження363832

 Адреси забору крові:

КП «Лікарня № 1» — поліклініка № 1, вул. В.Бердичівська, 32

КП «Лікарня № 2 ім. В.П. Павлусенка» — поліклініка, вул. Л.Українки, 16

КП «Дитяча лікарня імені В.Й.Башека» — стаціонар, вул. Шевченка 2а.

Як повідомляють в управлінні охорони здоров’я, вірусологічна лабораторія, яка створена в КП «Дитяча лікарня імені В.Й.Башека», на сьогодні працює в тестовому режимі. При введенні її в повну експлуатацію вартість одного дослідження становитиме 780 грн при одночасному зверненні 80 і більше осіб, та 1330 грн при індивідуальних зверненнях.

Що стосується громадян, які планують виїхати за кордон, то вид дослідження на COVID-19, який потрібен для виїзду, визначається країною/державою, до якої здійснюється подорож.

На офіційному сайті Міністерства зовнішніх справ України є актуальна інформація щодо обмежень відвідування країн під час пандемії COVID-19, в тому числі у вигляді інтерактивних мап.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: