Депутат Терещенко у захваті: у парку на 3-х сотках будують багатоповерхівку під прикриттям «кафе»

Депутат Денис Терещенко, який у Кременчуцькій міській раді є головою комісії з питань будівництва, дивується креативності підприємців міста.Його увагу привернуло розгорнуте будівництво у парку Ювілейний.»Я гадав, що мене вже неможливо здивувати після розміщення на 9 сотках будинку по проспекту Свободи, в районі житлових будинків №14 та №16. Але ж ні. З’явився новий. На 3 сотках 5 поверховий. Звичайно, спочатку всі будуть казати, що це просто кафе, там же навіть написано «Будівництво кафе». Ну таке собі, комплексне на кожному поверсі по кафе. А взагалі згодом, можливо, декілька поверхів (роблю ставку, що чотири з п’яти) перетворяться на квартири. Випадково. Випадковості ж трапляються. У нашому місті»
Розташована вся ця краса в парковій зоні по вул. Першотравневій, 2-А, прямісінько напроти РАЦС.Голова комісії вважає, що даний будинок дуже схожий на житловий.З фотографії паспорту будівництва, розташованого на паркані, можна зрозуміти, щозамовником будівництва є: Григорян Кристина Араївна,а підрядник БГ»Інжирінг-Проект».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: