Державному університету «Житомирська політехніка» — 100 років. ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСВІТА

Сьогодні заклад отримує вітання від представників міської та обласної влади, ректорів інших університетів, а також керівників підприємств, з якими співпрацює.

Про це інформує сайт Житомирської міської ради.

«Щиро вітаю професорсько-викладацький склад, співробітників та студентів із 100-річчям від дня заснування університету. Ви успішно запроваджуєте європейські підходи до підготовки нової генерації інтелектуальної еліти громади. Внесок «Житомирської політехніки» у розвиток житомирської громади є дійсно цінним», — звернувся до колективу вишу міський голова Сергій Сухомлин та отримав подарунок від ректора ДУ «Житомирська політехніка» Віктора Євдокимова – ексклюзивний годинник, випущений з нагоди річниці навчального закладу.

Державний університет «Житомирська політехніка» – вищий навчальний заклад державної форми власності IV (вищого в Україні) рівня акредитації. Починаючи з 1920 року, заклад пройшов шлях від Волинського політехнікуму, індустріального технікуму лише з трьома навчальними напрямками, згодом філії Київського політехнічного інституту до самодостатнього сучасного навчального закладу Житомирського технологічного університету, який у 2019 році було перейменовано на Державний університет «Житомирська політехніка». Наразі вищий навчальний заклад здійснює підготовку фахівців з гірничо-екологічних спеціальностей, інформаційно-комп’ютерних технологій, обліку і фінансів, менеджменту, публічного управління та права тощо.

Постанову про те, щоб відсвяткувати на державному рівні сотий ювілей від дня заснування Державного університету «Житомирська політехніка» було ухвалено Верховною Радою України.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: