Десята поліцейська станція запрацює на Полтавщині

Станції поліціянтів

У Полтавській області вже відкрили десяту поліцейську станцію. Вона буде обслуговувати 25 населених пунктів (проживає 25 тисяч людей), передається на сторінці «Поліція Полтавської області» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, з сьогоднішнього дня, 2 липня, поліцейська станція вже почала працювати у селищі Градизьк. Знайти її дуже «просто» — на 220 кілометрі дороги державного значення (Н08) «Київ-Дніпропетровськ-Запоріжжя». Також, це перехрестя вулиць Київської та Гвардійської.

За словами начальника поліції області Івана Вигівського, це місце обрали тому, що у цій ділянці селищний автошлях перетинається з дорогою державного значення.

«Відповідно, тут проходить щільний «потік» великовагового транспорту. Це створює додаткове навантаження на вулично-шляхову мережу», — пояснив він.

Також, станцію в цьому місці розмістили через велику аварійність та через значну кількість повідомлень про злочини. Поліцію про це сповіщали мешканці Градизька, а також, прилеглих сіл.

Вже відомо, що на цій станції будуть працювати дільничні офіцери та наряд групи реагування патрульної поліції. Вони зможуть охопити одну селищну та сім сільських рад Глобинського району. Територія обслуговування включає 25 населених пунктів, в яких проживають понад 25 тисяч людей.

Поліція Полтавської області

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: