Директор Житомирського лікеро-горілчаного заводу прокоментував ситуацію з приватизацією підприємства

Директор Житомирського лікеро-горілчаного заводу Руслан Лущай прокоментував ситуацію з майбутньою приватизацією підприємства. За його словами, підприємство поки працює в штатному режимі.

29 вересня Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким передав державне підприємство «Житомирський лікеро-горілчаний завод» в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації підприємства.

Директор Житомирського лікеро-горілчаного заводу Руслан Лущай розповів, як вплине на роботу підприємства приватизація і чи варто очікувати якихось змін.

«29 вересня 2020 року Президент України прийняв рішення про передачу підприємства у приватну власність. Рішення прийнято, але приватизація – процес тривалий, – розповів Руслан Лущай. – Фактично зараз Державне управління справами передає підприємство до Фонду гарантування вкладів, який безпосередньо буде займатися його приватизацією. Підприємство не змінює свого профілю і працює в штатному режимі – працівники перебувають на робочих місцях. Єдине, що зміниться – це власник підприємства. Адже що таке приватизація? Це відкриті торги на сайті ProZorro, у яких може взяти участь кожен, хто зацікавлений у купівлі. Але коли це станеться, це вже вирішувати Фонду гарантування вкладів. А перед цим проходитиме тривала процедура міжвідомчої передачі, яка закінчиться місяців через 2-3. Враховуючи традиції підприємства, його потужності, торгові марки, експортну історію, думаю, що новий власник буде зацікавлений у збереженні всього цього надбання».

Автор: Сергій Богінський

Камера: Ігор Грач

Джерело: suspilne.media

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: