Діти загиблих учасників АТО отримали омріяні подарунки до Дня Святого Миколая

Близько півсотні дітей з родин загиблих учасників АТО/ООС на сході України отримали омріяні подарунки напередодні свята – Дня Святого Миколая. Для цього писали листи зі своїми бажаннями.

Переважно дітки просять те, чого найбільше потребують. Серед подарунків – вебкамера, безпровідні навушники, стільці, іграшки, солодощі, спортивна форма з рукавицями для воротаря футбольної команди, мольберт, одяг і взуття, сертифікати на придбання товарів. Добрими чарівниками для хлопчиків і дівчаток, батьки яких віддали найдорожче – своє життя, мужньо захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави, стали посадовці Хмельницької міської ради та представники громадських організацій. Благодійна акція проводиться другий рік поспіль.

«Вдруге поспіль Хмельницька міська рада спільно з нашими громадськими організаціями проводить акцію до Дня Святого Миколая. Минулого року ми її започаткували за ініціативи Наталії Рибцової, дружини загиблого Героя Андрія Івановича Рибцова, але з повністю нашою організацією. Ми їздимо додому до родин загиблих наших учасників, Героїв російсько-української війни, даруємо діткам подарунки. Подарунки дітки обирають самі, а фінансове забезпечення роблять працівники Хмельницької міської ради. Я особисто, мої заступники, керівники та працівники структурних підрозділів за бажанням другий рік поспіль робимо якісні подарунки для тих діток, які втратили своїх батьків на війні, батьки яких загинули на війні заради всіх нас, дали нам можливість жити, працювати та обов’язково турбуватися про них. Впевнений, що ця акція продовжуватиметься і в наступні роки, тому що вона є максимально правильною. Ми і окрім Дня Святого Миколая максимально допомагаємо родинам загиблих, але це той особливий день, коли всі дуже чекають подарунків і родини загиблих отримують їх від усіх нас» — зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: