Дитячий садок Зернятко на Біленькому відкриється першого грудня

Будівля дошкільного навчального закладу №1 «Зернятко» у селищі Біленьке тривалий час перебувала у приватній власності, та три роки тому все змінилось і її було повернуто у комунальну власність за кошти міського бюджету. Гроші на капітальний ремонт, а це більше ніж 16 мільйонів гривень, було виділено із державного бюджету.

 Капітальний ремонт внутрішніх приміщень закінчено повністю, закуплено всі необхідні меблі, облаштовуються групи та харчоблок. Кабінет медичної сестри має навіть окрему боксове відділення, а в кімнатах загального користування є кварцеві лампи та відповідні попереджувальні таблички, що особливо актуально під час роботи закладу в умовах пандемії covid-19. Зараз тривають роботи з благоустрою ігрових майданчиків на території дитячого садка, під’їзних доріжок, клумб та паркування. Виконано роботи з озеленення території з встановленням крапельної системи поливу – це дозволить підтримувати рослини у гарному стані із мінімальними витратами води.

В будівлі садочку укріпили фундамент,замінили усі системи комунікацій, повністю її утеплили. Якісну вентиляцію приміщень забезпечує цілий комплекс рекуператорів.

«Упродовж наступних півтори місяців буде укомплектовано штат та вже з 1 грудня садочок прийме своїх перших відвідувачів», – повідомляє налальник відділу освіти Марина Мозольова.

Роботи виконуються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництв».

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: