Дитячий табір на Полтавщині не відкриється 10 липня через продовдження карантину

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Ерудит», що знаходиться у Кременчуцькому районіна Полтавщині, не відкриється 10 липня.Про це повідомили на сторінці «Дзов Ерудит» у Фейсбуці.

«Карантин продовжено до 31 липня 2020 року. На превеликий жаль, епідеміологічна ситуація в країні зіграла не на користь дитячих оздоровчих закладів. Продовження карантину передбачає заборону на їх роботу. Таке рішення ухвалили 22 червня 2020 року на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС; підтримали його і члени виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Прийняттю відповідних рішень передувала Постанова Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Постанова Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року №500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», — йдеться у повідомленні.

Тож, керуючись вищезазначеними рішеннями та Постановами, «Ерудит» не розпочне свою роботу 10 липня 2020 року, як планувалося раніше.

«Дуже прикро, що нещадна хвороба, яка безцеремонно вдерлася в країну керує всіма процесами. Та, водночас, що може бути важливішим за людське життя та здоров’я.

Тож тримаймося, друзі, та підтримаємо одне одного в ці надзвичайно складні для кожного з нас часи. Нехай наші найкращі сподівання щодо подолання коронавірусної інфекції та відкриття всіма любимого закладу оздоровлення та відпочинку «Ерудит» справдяться найближчим часом», — зазначають на сторінці закладу.

Раніше ми писали На Полтавщині поки що не відновлять роботу закладів оздоровлення та відпочинку дітей

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: