Дівчинка, яка на Прикарпатті народила від 65-річного ґвалтівника, виїхала за кордон

Як писав КУРС, Івано-Франківський апеляційний суд залишив під вартою 65-річного чоловіка, якого підозрюють в сексуальному насильстві 11-річної дівчинки.

Пенсіонера затримали в середині січня – весь цей час його адвокат намагався змінити запобіжний захід на домашній арешт. Однак суд першої інстанції клопотання не задовольнив і залишив підозрюваного за ґратами на 60 днів.

Як з’ясували слідчі, чоловік ґвалтував дівчинку більш ніж півроку, а через деякий час вона навіть народила дитину.

“У нього надія була, що ми пожаліємо його через вік і врахуємо те, що він, мабуть, вважає, що жодного насильства з його боку не було, він сподівався, що ми пом’якшимо запобіжний захід”, – зазначив Богдан Гриновецький, голова апеляційного суду Івано-Франківська.

Наразі жертва педофіла разом із своєю матір’ю та народженою дитиною перебувають за кордоном. Санкція статті, за якою проти педофіла відкрито кримінальне провадження, передбачає до 15 років позбавлення волі. Однак, кажуть у суді, під час розгляду справи можуть спливти додаткові обставини, які обтяжать справу, – і в підсумку пенсіонер проведе за ґратами решту життя.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: