До 20 тисяч мертвих від COVID-19 в Україні до кінця року: прогнози фахівців погіршуються

До 20 тисяч людей можуть померти в Україні від COVID-19 до кінця 2020 року.Це показують результати моделювання Київської школи економіки.

Як зазначать в «Українська правда», відповідно до прогнозу, Україна рухається до найгіршого сценарію пандемії. З середини серпня країна відхилилася від жовтого сценарію, який передбачав 4,000 померлих станом на кінець року.

Станом на 15 жовтня, через COVID-19 вже померли 5 302 людини.
«За чотирма основними показниками оцінки ситуації з COVID-19, Україна — серед країн з найбільш складним становищем. Україна на сьомому місці за кількістю нових випадків захворювання на COVID-19. За показником смертності — четверта.
По тестуванню та виявленню хворих на COVID-19 Україна — на останньому місці в Європі. Схожа ситуація у Чехії, де влада велла жорсткий карантин: закриті школи та дитсадки, заборонені масові заходи», — каже Павло Ковтонюк, керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки.

Також результати моделювання показали, що вже з листопада в Україні можуть виявляти до 10 000 нових випадків COVID-19 щодня.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: