До 60 років ще є шанс вивчитися на пілота в Кременчуці

Непідвладні часу

У нашому місті Кременчуцький льотний коледж (КЛК) нині став відноситися (бути в складі) до Харківського національного університету внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України. Відбувся вже і перший випуск курсантів та студентів (176 осіб), повідомили сьогодні, 1 липня, під час відзначення 60-річчя льотного коледжу.

Так, якщо хтось ще в юності мріяв стати пілотом, але здобув освіту за іншим профілем (будь-яким), ще має шанс здійснити свою мрію. Принаймні, до 60 років! Все, що для цього необхідно, це мати розум і відмінне здоров’я. Медична комісія дуже вимоглива і уважна, у пілотів має бути виключно 100% зір, хороший слух і належні фізичні дані.

В усьому іншому завадити здійснити свою мрію не може нічого. Студентом, навіть в 26, 30, і 45 років, зможуть стати ті, хто успішно пройде комісію і здасть всі екзамени. Після випуску, людина зможе працювати пілотом (управляти вертольотом) в Національній поліції, Нацгвардії, ДСН, Збройних силах України та в Державній прикордонній службі.

Літати пілот зможе і в 60 років, якщо матиме відіменне здоров’я. Чимало пілотів завершують свою кар’єру раніше, бо підводить саме стан здоров’я. За небом вони можуть сумувати, але керувати повітряним транспортом — вже ні.

05366.com.ua

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: