До Чернігова не доїхало 7 «фальшивих» автомобілів

Митники заарештували партію автомобілей з Америки. Майже усі вони мали приїхати до Чернігова та Чернігівської області, повідомляє «Обозреватель» з посиланням на Київську митницю.

В Україну намагалися ввезти партію авто зі США із сумнівною історією. Зокрема, представники держструктури засумнівалися в достовірності документів. Перевірка підтвердила їх побоювання, унаслідок чого машини конфіскували.

Усього було 8 автомобілів – три Toyota Camry, а також Toyota RAV 4, Toyota Prius, Toyota Avalon, Volkswagen Jetta і Hyundai Sonata, прямували на автовозі з Одеського порту до Києва на проходження митного оформлення.

Митникам надали рахунки-фактури (інвойси), згідно з якими продавцем усіх автомобілів виступала американська компанія зі штату Індіана. Вони були виставлені компанією на різних власників: 4 авто – на одну сім’ю з Чернігова, 3 авто – членів однієї сім’ї з Чернігівської області, ще один – на мешканку Києва. Декларування всіх авто здійснив один митний брокер.

Митники засумнівалися в походженні документів, тому зробили відповідний запит до американської сторони. Через два дні була отримана відповідь – зазначеної в інвойсах компанії-продавця не існує.

У зв’язку з цим на митниці припустили, то рахунки-фактури (інвойси) були оформлені незаконно і є підробкою, а самі одержувачі автомобілів і митний брокер не з’явилися для дачі пояснень на запрошення митниці.

У підсумку, автомобілі, загальна вартість яких становить близько 40 тисяч доларів, були заарештовані. Тепер справою займеться суд.

Обозреватель

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: