До кінця року на Закарпатті обіцяють нарешті облаштувати внутрішні вбиральні в усіх школах

До кінця 2020 року всі школи Закарпатської області матимуть облаштовані внутрішні вбиральні. Про це на нараді під головуванням керівника Закарпатської ОДА повідомила його заступниця Ольга Травіна.

«Цього року маємо завершити реконструкцію 102 внутрішніх вбиралень у школах на території області. Станом на сьогодні державна субвенція на ці потреби складає 26,63 млн грн», – зазначила посадовиця.

102 школи – учні саме стількох навчальних закладів на Закарпатті зараз вимушені користуватися вуличними туалетами. Відповідно, якщо обіцянка чиновників буде виконана, то область вирішить проблему, яка свого часу набула резонансу на всю країну. За словами Ольги Травіної, частина шкіл вже до 1 вересня матиме внутрішні вбиральні.

Сайт міста Ужгород

Народний депутат України Владіслав Поляк, обраний від Виноградівського, Берегівського та частини Іршавського районів, виступив із пропозицією, аби центром новоствореного району стало місто Виноградів. 

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: