До Краматорська завітали глави дипломатичних представництв Канади, Німеччини, Франції, Швеції, США та Великої Британії

Глави дипломатичних представництв Канади, Німеччини, Франції, Швеції, США та Великої Британії, а також керівники міжнародних організацій, акредитованих в Україні, завітали до Донецької області сьогодні, 6 листопада. 

Про розв’язання питань, що постали перед Україною внаслідок збройного конфлікту, та про досягнення у розвитку Донецької області йшлося сьогодні під час зустрічі голови Донецької облдержадміністрації, керівника  обласної військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка зі Спеціальним представником Діючого голови ОБСЄ в Україні Хайді Грау, Координатором системи ООН в Україні Оснатою Лубрані, Надзвичайним  і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою  Галадзою, Надзвичайним  і Повноважним Послом Німеччини в Україні   Анкою Фельдхузен, Надзвичайним  і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєнном де Понсен, Надзвичайним  і Повноважним Послом Швеції в Україні Тобіасом Тібергом, Тимчасовою повіреною США в Україні Крістіною Квін, заступником Посла Великої Британії в Україні Ніколасом Гарроксом та заступником Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігорем Яременком. 

Глави дипломатичних відомств висловили зацікавленість у знайомстві з туристичним, історичним та економічним життям регіону, та підтримали пропозиції щодо спільного візиту.

На Схід України високоповажні гості завітали з  метою  взяти участь у відкритті  КПВВ «Щастя» у Луганській області, що стало результатом місяців спільної роботи.  Ця подія має вагоме значення для інфраструктури та логістики двох областей, але найголовніше – це  черговий крок до об’єднання людей по обидві сторони конфлікту. КПВВ «Щастя» забезпечить не тільки піший перетин лінії розмежування, а й автомобільний, що спрощує отримання громадянами України, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, якісних медичних, соціальних і освітніх послуг.

«Щиро дякую за постійну увагу до Донецької та Луганської областей. Впевнений, що у співпраці з міжнародними партнерами подолаємо наслідки збройної агресії РФ та повернемо мир на українські землі!», — зазначив Павло Кириленко.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: