До уваги чернігівських породіль: механізм монетизації «пакета малюка» запрацює з вересня

В Україні з 1 вересня запрацює новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги «пакет малюка». Відтепер у батьків є право обирати, що для їх малюка є необхідним: чи потрібен їм одяг, якщо в них вже є діти, особливо діти, які мають маленьку різницю у віці, або якщо дитина має алергію і їй не підходять засоби, передбачені у натуральній формі пакунку.

Про це повідомила пресслужба ОДА.

Отримати грошову компенсацію замість одноразової натуральної допомоги «пакет малюка» можуть громадяни України, іноземці та особи без громадянства, у яких народилася дитина і які разом з ним на законних підставах проживають на території країни, є його батьками, патронатними вихователями, прийомними батьками, батьками-вихователями, опікунами (якщо батьки відмовилися від новонародженої дитини в пологовому будинку (відділенні), перинатальному, неонатальному центрі) і забезпечують належні умови для догляду за ним і його виховання.

Крім того, громадяни, які у 2020 році не отримали «пакет малюка» в натуральному вигляді, можуть звернутися за грошовою компенсацією протягом 12 місяців з дня народження дитини.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: