До уваги хмельничан: «Нафтогаз» оголосив нові тарифи

Новини України

Газопостачальна компанія «Нафтогаз» визначила річну ціну на газ для населення. Вона в річному тарифі становитиме 4,73 грн за кубометр з ПДВ і без урахування вартості доставлення. Це на 46% вище, ніж місячна ціна на серпень-2020 – 3,24 грн за кубометр.

«Нафтогаз», як повідомляється на сайті компанії, готовий постачати газ за двома тарифними планами – зі зміною ціни раз на місяць і раз на рік. Встановлення річного тарифу буде доступне в «Особистому кабінеті» після 15 серпня. «Нафтогаз» пропонує вибирати річний тариф тим споживачам, які бояться різкого зльоту місячних цін на газ взимку. У такий спосіб вони зможуть підстрахуватися.

Незважаючи на те, що «Нафтогаз» нині є постачальником газу приблизно для 90% українських домогосподарств, ця ситуація може незабаром змінитися. Адже після запуску ринку газу з 1 серпня споживачі можуть самостійно вибирати постачальника блакитного палива, а постачальники, зі свого боку, – пропонувати різні тарифні плани.

Детальніше про те, як працює нова система розрахунку тарифів, дізнавайтеся із сюжету «Сьогодні»:

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: