Допомоги потребує син рівненської журналістки (ФОТО)

Фінансової допомоги потребує восьмирічний Іванко, син журналістки видання «Рівне Вечірнє» Дарини Петрушкевич. Хлопчик має ДЦП і наразі йому необхідне лікування у реабілітаційному центрі імені Козявікіна у Трускавці, що на Львівщині.

Про це жінка сама написала на власній сторінці у фейсбуці. На жаль, жінці зараз важко впоратися із ситуацією, і їй необхідні 10 тисяч грн на проживання і дорогу до реабілітаційного центру. Коштів на лікування вистачає.

«Цього року дуже важко потрапити на лікування до реабілітаційного центру імені Козявкіна в Трускавці. Проте Іванко все ж туди поїде незабаром.

Те, що він отак тримається на воді, а ще повзає — результат щоденної тяжкої праці. Це його досягнення, в які ми, його мама, дідусь та бабуся, вкладаємо кошти і зусилля.

Дуже важливо цього року хоч один раз щоб він туди з’їздив», — зазначає Дарина.

Тож просимо всіх небайдужих допомогти Іванку пройти необхідну йому реабілітацію. Кошти можна перерахувати на картку ПриватБанку 4149 4993 4389 8134.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: