Двоє школярів Житомирщини здобули золоті медалі у Всеукраїнському конкурсі МАН України

ОСВІТА

8 листопада на церемонії закриття Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів Малої академії наук України оголосили імена переможців. Дванадцятеро школярів Житомирщини здобули призові місця. Двоє з них стали володарями золотих медалей.

Про це розповіла методистка обласного центру дитячої та юнацької творчості Людмила Золотюк, передає suspilne.media.

За її словами, у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів Малої академії наук України змагалося 44 школяра з Житомирської області. Саме вони на початку цього року успішно пройшли відбірковий ІІ обласний тур конкурсу-захисту МАН та їхні проєкти надіслали на всеукраїнський етап.

У фіналі дванадцятеро учнів Житомирщини перемогли в різноманітних секціях конкурсу-захисту, двоє з них – учень ліцею № 25 міста Житомира Олександр Штільгойз та учениця Черняхівської гімназії Вікторія Пашинська здобули золоті медалі. За словами Людмили Золотюк, Олександр Штільгойз у секції «Педагогіка» презентував використання методу цифрового розповідання у процесі формування англомовної компетентності старшокласників в монологічному мовленні, а Вікторія Пашинська в секції «Кліматологія і метеорологія» представила моделювання впливу глобальних кліматичних змін на динаміку ареалу пальчатокорінника травневого.

За інформацією, розміщеною на сайті Малої академії наук України, цього року вперше за всю свою історію фінал конкурсу-захисту відбувся онлайн:

«На чотири дні всі регіони нашої країни об’єдналися в інтелектуальний інтернет-зв’язок, який локалізувався у Києві і до якого кожен учасник та учасниця долучалися, щоб розповісти про свої унікальні наукові проєкти, ідеї, дослідження».

У фіналі змагались більше тисячі учасників з різних регіонів України. Призерами стали 511 фіналістів, які отримали дипломи, призи і медалі.

Олена Слободенюк, suspilne.media

Фото: Мала Академія наук України

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: