Двомісячне немовля у Кременчуці захворіло на коронавірус

Пандемія в місті

У нашому місті за останню добу виявили 7 нових випадків коронавірусу. Всього в Кременчуці було зафіксовано 228 випадків COVID-19, передається на сайті Кременчуцької міськради.   

Як зазначається, вчора за допомогою лабораторного дослідження коронавірус підтвердився у чотирьох жінок, віком від 41 до 67 років. А ще, у двох чоловіків (одному 51 рік, іншому – 81) та у двомісячного немовля. 

На стаціонарне лікування до інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» госпіталізували двох хворих.  

При цьому, від COVID-19 в Кременчуці вчора одужав один чоловік. Результати дослідження показали, що в його організмі коронавірус відсутній. 

З 228 виявлених випадків COVID-19 в Кременчуці 161 людина одужала, ще сім – померли.

Раніше, видання 05366 писало: «Сьогодні встановили «рекорд» з кількості померлих через COVID». А також: «Цілий клас із дітьми в Кременчуці відправили на самоізоляцію через COVID» та «Для школярів у Кременчуці пустили окремі автобуси».  

Кременчуцька міська рада

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: