Енегроменеджери Житомирщини готові поділитися досвідом із фахівцями з інших громад

ЕНЕРГОМЕНЕДЖЕРИ

Енегроменеджери громад Житомирщини зустрінуться онлайн та готові поділитися досвідом із фахівцями з інших громад.

У минулому році на Житомирщині створено «Мережу енергоменеджерів» – 25 відібраних на конкурсних засадах фахівців територіальних громад стали офіційними членами Мережі. Щоквартально енергоменеджери зустрічаються, обмінюються власним практичним досвідом та знаннями щодо впровадження заходів з енергоефективності та енергозбереження у своїх муніципалітетах. Як показує закордонний досвід, завдяки таким регулярним зустрічам кількість впроваджених заходів з енергоефективності зростає вдвічі.

Як поінформувала виконавча директорка Житомирського РВ АМУ, Житомирщина є лідером з кадрового забезпечення громад, комунальних закладів фахівцями-енергоменеджерів.

«Всеукраїнський проект «Мережі енергоменеджерів» працює у 3 областях — Житомирській, Дніпропетровській та Івано-Франківській. Членами «Мережі енергоменеджерів» на Житомирщині стали самоврядці Житомира, Баранівки, Коростеня, Овруча, Малина, Нової Борової, Новоград-Волинського, Новогуйвинська, Червоного, Коростишева, Довбиша і Бердичева. На найближчому засіданні учасники мережі говоритимуть про проектний менеджмент та розробку проектних пропозицій для різних типів проектів (будівлі, централізоване теплопостачання, вуличне освітлення). Фахівці готові залучити до роботи і спеціалістів з інших громад Житомирщини», — зауважила Т.Кухарська.

Отже, якщо Ви працюєте над питаннями енергозбереження у своїй громаді і Вам цікава інша думка та новий досвід – запрошуємо 9 вересня на вебінар. Просимо надіслати свої контакти на електронку [email protected] або Viber/WhatsApp +380969963168 до 14:00 год 8 вересня для підключення в онлайн-програму для спілкування.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: