Флорида — чемпіон НХЛ

Флорида - чемпіон НХЛ

«Пантери» здолали у вирішальному сьомому матчі фінальної серії Кубка Стенлі канадський Едмонтон.

Флорида змогла дотиснути Едмонтон у фінальній серії і виграти цьогорічний Кубок Стенлі. Нагадаємо, «пантери» вели у серії 3:0, утім канадський колектив зумів відігратися, і в підсумку долю чемпіонства вирішила остання, сьома, гра.

Поєдинок відбувся у США, на майданчику Пантерз. У першому періоді Флорида та Едмонтон обмінялися голами: на закинуту шайбу у виконанні Картера Верхейге гості відповіли результативним кидком Маттіаса Янмарка.

За п’ять хвилин до кінця другої 20-хвилинки Сем Райнхарт знову вивів господарів льоду вперед. У результаті ця шайба і стала переможною, забезпечивши флоридцям перший в історії франшизи Кубок Стенлі.