Фотоконкурс оголосили на Дубенщині

Дубенська міська рада запрошує долучитися до фотоконкурсу «Мандруємо Дубенщиною» з нагоди Всесвітнього Дня туризму. Конкурс триватиме з 1 по 23 вересня 2020 року.

До участі у фотоконкурсі запрошуються діти шкільного віку, студентська молодь та мешканці Дубенщини, старші 18-ти років, які цікавляться мистецтвом фотографії та туристично-рекреаційним потенціалом Дубенського краю.

Творчі роботи у роздрукованому та електронному вигляді приймаються у відділі культури і туризму Дубенської міської ради за адресою: місто Дубно, вул. Драгоманова, 12, тел. 3-23-77, 0502382088. Кількість фотографій від одного учасника фотоконкурсу — до 7 штук. Розмір зображення — не менше 2200 пікселів по довгій стороні, розширенням не менше 72dpi, кольоровий простір — RGB. Фотографія не повинна містити будь-які додаткові позначки (наприклад, водяний знак). Оригінальний файл роботи надається у форматі JPEG або PNG.

Роздруковані світлини подають у відділ культури і туризму Дубенської міської ради у форматі А4 та електронному вигляді до 23 вересня 2020 року.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: