Фотопастки у лісах Львівщини зафіксували унікальні кадри, — ФОТО

Нещодавно у лісових масивах ДП «Рава-Руське лісове господарство» встановили фотопастки. Камери дозволять як вдень, так і вночі зафіксувати «таємне життя» лісової фауни.

Як зазначили у пресслужбі відомства, камеру встановили біля підгодівельного майданчика. Саме там активно підкормлюють звірів у зимовий період. Але щоб зменшити фактор міграції диких тварин, єгерська служба та лісова охорона господарства, систематично залишають смаколики для лісових мешканців, навіть у літній період.

Завдяки фотопастці, вдалося зафіксувати кількох жителів львівських лісів — стада диких кабанів та косулю. Найближчим часом за допомогою камер «полюватимуть» і на людей, які несанкціоновано розкидають сміття у лісі. Адміністрація лісового господарства закликала українців не залишати відходи на природі. «Ліс – це не смітник. Ми усі бажаємо свій рідний край бачити чистим!», — наголосили в установі.

Читайте також: Чи змогли б ви скласти ЗНО з фізики?

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: