Фрукти і олія дорожчали найбільше. А що у Чернігові стало дешевшим?

Працівники Державної служби статистики порахували, на скільки змінилися ціни на продукти харчування та інші товари у Чернігівській області протягом травня 2021 року.

За розрахунками спеціалістів, інфляція в травні 2021 року у Чернігівській області склала 101,1 %. Тобто, у середньому товари та послуги подорожчали на 1 гривню на кожних 100 гривень.

Зокрема, за місяць на 1,5 % подорожчали продукти харчування та безалкогольні напої. Найбільше – фрукти (плюс 10 %) та соняшникова олія (плюс 8 %).

Також на 1,3 – 4,1 % виросли ціни на кисломолочну продукцію, безалкогольні напої, макаронні вироби, хліб, сало, м’ясо та м’ясопродукти, масло. Ціни на тютюнові вироби підвищилися на 2,4%.

Суттєво подорожчав природний газ – на 11,2%, а також проїзд у залізничному пасажирському транспорті – на 2,4%. Паливо та мастила виросли у ціні на 1,3%.

Втім, є і приємні новини. Різко впала ціна на яйця, які подешевшали на 28,6 %. Дешевшими на 4 % стали овочі. Мінімально (мінус 1,3 %) подешевшав рис.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: