Голова ГО “Варта-1” Ігор Зінкевич пояснив, чому вирішив створити політичну партію

Фото умовне, Роман Балук/ЛМР

Нещодавно львівський інфопростір сколихнула новина про те, що голова ГО “Варта-1” та чинний депутат Львівської міськради від “Укропу” Ігор Зінкевич вирішив створити політичну партію. Подейкують, що громадська організація та популярна однойменна спільнота у фейсбуці можуть перетворитися на політсилу.

Як розповів у коментарі для 032.ua Ігор Зінкевич, наразі партію не представляють громадськості, оскільки чекають на її офіційну реєстрацію. Юристи обіцяють встигнути до місцевих виборів. Тож почути про нову політсилу повноцінно можна буде вже у серпні цього року.

Щодо політичної приналежності, Ігор Зінкевич пояснив, що ніколи не був членом “Укропу”. Ця політсила висувала його на виборах, але в саму партію він не входив. Більше того: львів’ян заявив, що не бачить станом на нині політичних сил, де би рішення приймали не від голови донизу, відтак вирішив створити свою. Політичний діяч зауважив, що зараз використовує соцмережі для обговорення з людьми, фахівцями в різних галузях важливих питань, а потім формує депутатські звернення. Тим є напрацьований дієвий механізм, який обіцяє використовувати і в майбутньому.

До новоствореного об’єднання увійдуть громадські активісти, голови громадських організацій, з якими ГО “Варта-1” співпрацює з часів Майдану — “Варта-700”, “Народна Самооборона”, “Скеля”, “Рабів до раю не пускають” та інші. Немає гарантії, що вони підуть у політику, але за переконанням Ігора Зінкевича, буде співпраця з ними по профільних питаннях, якими ті займаються — екологія, незаконні забудови, АТО/ООС тощо.

Голова “Варти” має і певні візії щодо майбутніх напрямків політичної діяльності — запровадження повного аудиту дій міської ради з моменту настання незалежності України донині. Це дозволить облікувати усе комунальне майно та зрозуміти першочергові питання для вирішення у місті.

У фінансовому плані новостворена партія має підтримку малого та середнього бізнесу. Як розповів Ігор Зінкевич, це ті люди, які у 2014 році забезпечували фронт, а тепер — українських медиків.

Щодо майбутніх виборів мера Львова, Ігор Зінкевич не береться прогнозувати, буде брати участь у гонці чи ні. Пояснює, що делегувати представника буде колектив політсили.

Читайте також: Зґвалтований 12-річний хлопчик на Левандівці: чи справді потрібно було розкривати особу потерпілого

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: