Головний освітянин Рівненщини йде на підвищення

Незабаром на посаду директора обласного управління і науки буде оголошено конкурс, адже Григорій Таргонський написав заяву на звільнення.

Про це він повідомив на власній сторінці у Фейсбук:

https://developers.facebook.com/docs/plugins/embedded-posts/?prefill_href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftargonskiy%2Fposts%2F3125686130845162&__cft__[0]=AZW_y6gnHdoHTHkLx1ezgsxo3818Co4mCXVLtI38r34tyiHSu4CcwhgANol7iJtb1IqmLIJikjtJ1JXjymoj1fsymPm0eyxwG-rSZCqDAANqtTkhToonhGm56yzgsXCmGDo&__tn__=p%2CP-R#code-generator

До слова, заяву на звільнення він вже написав. Також відомо, що Григорій Таргонський ще навесні виграв конкурс на посаду керівника Центру підвищення кваліфікації держслужбовців, тому, як ймовірно, саме там він і продовжить свою роботу.

Нагадаємо, що керівником управління освіти і науки облдержадміністрації Григорія Таргонського призначили у грудні 2012 року. До призначення працював у загальноосвітніх закладах Рокитнівського району, а також начальником відділу освіти, заступником, першим заступником голови Рокитнівської райдержадміністрації.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: