«Городницький скарб»: частина друга. ФОТО

У п’ятницю, 28 серпня 2020 року, на нашому порталі ми повідомили просто приголомшливу новину про те, що в Житомирській області знайшли тисячолітні монети. Це просто унікальний скарб! Більше тридцяти срібняків датуються ще періодом київської Русі!

Так ось, детальніше про знахідку ви можете почитати за посиланням, шановні читачі. Наразі ж ми маємо для вас оновлену інформацію — окрім 32 срібняків, про які ми розповідали декілька днів тому, було знайдено ще шість монет. Це трапилося вже після першої знахідки.

Про те, що знайшлися нові монети скарбу, повідомили 31 серпня 2020 року представники Спілки археологів України у мережі Фейсбук.

Унікальні монети вже нарекли «Городницьким скарбом», який нині налічує вже 38 срібняків. Це констатував Андрій Петраускас

«Городницький скарб» срібників князя Володимира Святого та Святополка Окаянного налічує 38 монет», — повідомив  Андрій Петраускас.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: