Гороскоп на тиждень: реалізація планів, творчий пошук та заробіток

Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 26 липня – 1 серпня:

ОВЕН (21.03-20.04)

На роботі доведеться ретельно аналізувати події, що відбуваються, та не вдаватися до непродуманих дій, інакше можливі проблеми і втрати. Будуть вдалими поїздки й відрядження. У вихідні можливі складнощі у взаєминах з родичами, можуть бути навіть відверто конфліктні ситуації. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – середа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Ви зможете почати реалізовувати свої плани і задуми. Але будьте уважні: небезпечно як недопрацювати, так і переробити. Активні й рішучі дії в професійній сфері обіцяють відкрити перед вами нові обрії. Вихідні – відмінний час для спілкування з друзями й родиною, на вас чекають незабутні враження. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – п’ятниця.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06)

Намагайтеся менше працювати, частіше гуляти, ходити на побачення, дивитися на захід сонця. При цьому ви зможете впоратися практично з усіма справами, не прикладаючи до цього особливих зусиль. У вас зараз активний і позитивний період, коли збуваються мрії й ви одержуєте приємні сюрпризи від життя. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

РАК (22.06-23.07)

Події можуть здатися вам повторенням пройденого, але не варто застосовувати вже випробувані рецепти для вирішення проблем. Шукайте нові варіанти. Ви можете багато чого встигнути, якщо зумієте зібратися, не відкладаючи початок роботи. Гарний час для ініціативи. У вихідні може настати довгоочікуваний період везіння в особистому житті. Сприятливий день – середа, несприятливий день – понеділок.

ЛЕВ (24.07-23.08)

Не відкладайте справи на потім, тому що ви можете з ними чудово впоратися саме зараз. Сприятливо пройде спілкування з важливими та солідними людьми, у тому числі з начальством. У вихідні у вас буде мало шансів добитися від співрозмовника розуміння, особливо якщо є велика різниця у віці або положенні. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – вівторок.

ДІВА (24.08-23.09)

Гарний час для побудови планів на майбутнє, вони в подальшому обов’язково здійсняться. Час змінювати свої погляди на життя та позбуватися від старих стереотипів. Не бійтеся братися за довгострокові проєкти, варто розширити коло своїх контактів. Друзі можуть допомогти в просуванні службовими сходами. А ось в особистому житті варто бути обережніше з новими знайомими, вони небезкорисливі. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

На вас очікує сплеск активності у сфері професійної діяльності та творчих шукань. Усе буде виходити відмінно, не впускайте ініціативу. Вам може дістатися складна робота, а начальство буде до непристойності часто міняти свою точку зору. Відправляйтеся за місто на всі вихідні. Сприятливий день – середа, несприятливий день – понеділок.

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Вам буде потрібне вміння розслаблюватися й одержувати задоволення. Розставте пріоритети, зрозумійте, що любов – це важливо, і нехай весь світ почекає. При цьому ви встигнете зробити важливі справи, влаштувати потрібні зустрічі та заробити багато грошей. А все тому, що любов окрилює й надає енергії. Сприятливий день – вівторок, несприятливий день – субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Наявність почуття міри у всьому і добре розвинена інтуїція дозволять вам вчасно обійти підводні камені. У справах шукайте для себе користь і робіть необхідні висновки. Рішуче відстоюйте свою позицію, але не бійтеся змінити свої погляди, якщо розумієте, що неправі. Зараз ви тверезо дивитеся на життя й позбуваєтеся від ілюзій. Фортуна посміхається вам, будьте мудрі, і головне – не поспішайте. Сприятливий день – четвер, несприятливий день – середа. 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Вам може бути складно зважитися на стрімкий стрибок уперед. Переможіть цей страх, і ви відчуєте задоволення й упевненість у власних силах. А це буде значити, що ви, як завжди, на висоті. Енергія почне бити ключем, ви будете здатні влагодити відразу тисячу справ. Однак необхідно правильно вибрати завдання й поставити реальну мету. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий день – вівторок.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Справ буде сила силенна, і щоб упоратися з ними та всюди встигнути, вам доведеться потрудитися. До того ж ви будете весь час на очах, прийдеться це враховувати, вибираючи тактику поведінки. У вас може з’явитися бажання вирішити все одним махом, але краще адекватно розраховувати свої сили. У вихідні відгородить себе від пошуків зустрічей і порожніх розмов. Сприятливий день – понеділок, несприятливий день – четвер.

РИБИ (20.02-20.03)

Дивитися на життя потрібно максимально прагматично. Постарайтеся завершити всі серйозні та невідкладні справи. Настав час взяти невелику відпустку та гарненько відпочити. Вдалими будуть подорожі або просто активний відпочинок на природі. Сприятливий день – середа, несприятливий день – понеділок.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: