Громадський транспорт Житомира відновлює перевезення пасажирів без перепусток

З 1 серпня пасажири можуть користуватисяжитомирським громадським транспортом без спеціальних перепусток.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Рішення виконавчого комітету міської ради від 06.04.2020 №423 «Про організацію перевезення громадським транспортом на час обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID -19 визнано таким, що втратило чинність.

Зауважено, що обмеження стосовно кількості пасажирів у салоні транспортного засобу залишаються: пасажирів має бути не більше, ніж посадкових місць. Масочний режим, дотримання санітарних та протиепідемічних заходів – обов’язкова умова.

«Введення спецперепусток дало можливість розвантажити громадський транспорт, аби люди, які працюють, могли дістатися до роботи.На сьогодні більшість міст проїзд по перепустках в громадському транспорті відмінили», — зазначив Констянтин Підпокровний, начальник управління транспорту і зв’язку міської ради.

Нагадаємо, що режим перепусток в міському громадському транспорті діяв з 6 квітня 2020 року. Спеціальні перепустки давали право на проїзд у години пік в громадському транспорті.

Источник

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Новости Украины | Последние новости Украины
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: